Täisteenus

Täisteenus e. full package service on protsess, mis on kokku pandud kliendi elu lihtsustamiseks. Kui tavaliselt tellib klient ühelt ettevõttelt tooted, laseb teisel ettevõttel teostada pealetrüki, siis läheb rätsepa juurde, et lisada juurde märgistus ning lõpuks peab veel pakendamise ning transpordi peale mõtlema, siis antud teenus säästab Teile palju aega ning raha.
 • Tooriktooted

  Reklaamrõivad

  Müüme nii töö-, spordi- kui ka reklaamrõivaid. Mitmeid kaubamärke tellime ise Euroopa keskladudest, mis tähendab, et tootele jääb jaemüüja protsent lisamata. Meie pakutava sortimendi leiate meie veebipoest aadressil http://www.shop.weprint.ee

 • Pealetrükk

  Pealetrükk

  Pakutavate tehnoloogiate valik on lai. Vastavalt vajadusele valime või kombineerime siiditrüki, sublimatsiooni, kuumpresstrüki või tikandi vahel. Kasutame kvaliteetseid materjale ning kaasaegset trükitehnoloogiat.

 • Märgistamine

  Märgistamine

  Märgiseid saab paigaldada nii kangatükile trükitud eraldiseisva detailina kui ka trükkida otse kangale. Vastavalt tellija eelistusele saab kaubamärke trükkida nii särgi sisse (neck tag), õmmelda särgi käisele või kinnitada mõnda teise eelistatud asukohta. Reeglina tehakse märgised ühevärviliselt ning siiditrükis.

 • Transport

  Transport

  Leiame soodsa ning usaldusväärse meetodi, kuidas teie tellitud tooted jõuavad meie trükikojast teie soovitud sihtpunkti. Korraldame pakkide teekonda nii Eestis kui ka üle Euroopa.

Üles

© 2019 We Print OÜ