Fotoklaas

  • Toob kööki elu
  • Pole vuuke, kuhu mustus võiks ladestuda
  • Realistlik graafika igasse interjööri

Uuema tootena on meie valikusse lisandunud fotoklaas. Enim soovitame fotoklaasi kasutada just köögis töötasapindade tagusena. Fotoklaas loob võimaluse tuua igasse kööki värve ning aktsenti. Lisaks on klaasi köögis hea puhastada: puuduvad igasugused vuugid, kuhu rasv ning toidujäägid võiksid koguneda ning ladestuda. Kvaliteetselt paigaldatud köögiklaasi puhul jääb tulemus ääretult puhas ning rafineeritud. Võimalik on klaase paigaldada nii äärekinnituste kui ka liimi abil.

Kuna trükk jääb teisele poole klaasi (seina poole), siis ei ole ka mingit ohtu, et saaksite kogemata midagi maha pesta või värvid sellel tuhmuma hakkaksid. Anname oma tööle 2-aastase garantii.

Veel on fotoklaas populaarsust võitnud sisustuselemendina. Kuna traditsioonilised maalid ning lõuendid on paljude klientide jaoks täna juba liialt tavalised, siis otsustatakse tihti klaasi kasuks. Klaas materjalina suudab edasi anda mingit sõnuseletamatut sära ning metropolile omast atmosfääri. Kui klaas valgustada veel kaasaegse LED-valgustusega, siis tekib väga tugev ekraani-efekt: õige valguslahendusega saab klaasil oleva graafika väga lihtsasti ’elama’ panna.

Kasutame vaid kvaliteetseid trükimaterjale ning kõige moodsamaid Rolandi laiformaatprintereid, et tagada maksimaalselt hea trükikvaliteet.