Laiformaat

  • Täpselt nii suur kui vaja
  • Madalad ettevalmistuskulud
  • Kiire ja kvaliteetne tulemus

Suuremõõdulised trükised, mida pole võimalik väiksemates laser- või tindiprinterites toota, prinditakse laiformaatprinteril. Laiformaatprinter võimaldab printida väga erinevale meediale ning trükitav materjal sisestatakse printerisse rullis. See tähendab, et vajadusel võib üks trükis olla kasvõi mitukümmend meetrit pikk (küll tuleb arvestada, et trükisel eksisteerib laiuse piirang).

Nagu eelnevalt kirjeldatud, on laiformaatprinteri kasutusvõimalused väga laialdased. Meie prindime oma seadmetel kleebiseid, infosilte, roll-up'e, suuremõõdulisi plakateid, fotoklaase, fotolõuendeid ning ka termokilesid (särkidele kuumpressitavad spetsiaalmaterjalid).

Oma töös kasutame kõige kaasaegsemaid Rolandi hübriidprintereid, mis tagavad, et väljatrükk on kvaliteetne ning tulemus on ühtlane ja püsiv (loomulikult tuleb meeles pidada, et hea trükitulemuse eelduseks on kvaliteetne trükifail). Meie kasutatavad printerid töötavad võimalikult puhaste tintidega, et kaitsta nii klientide kui ka meie töötajate heaolu ja tervist.