Cap’id (sirge nokaga)

Meie juures leiad eeskujuliku valiku mütse, mis kõik on dekoreeritavad. Cap'i puhul on suureks plussiks see, et esimene paneel on tunduvalt suurem kui ümara nokaga (pesapalli stiilis) nokatsi puhul. See tähendab rohkem ruumi ägeda graafika või logo jaoks!

Cap'e tellivad tihti nii ürituste korraldajad, spordiklubid kui ka ettevõtted, kellele sobib vabama ja urbanistlikuma stiiliga lähenemine.

Leia oma lemmik

Meie tootevalik on väga lai. Kui eelnevate hulgast teile sobivat ei leidunud, siis võtke meiega kindlasti ühendust: leiame sobivad tooted

Mütside
dekoreerimisest

 
Tikkimine

Talvemütside (ja cap’ide) puhul enimkasutatud dekoreerimise meetod, kus graafika või tekstiosa tikitakse kanga pinnale. Tulemus jääb reeglina väga soliidne ning esinduslik.

Teatud tegumoega mütside puhul tuleb tihti kasutada ka embleemi (ing. k. patch): tikand (vajadusel ka mõni muu dekoreerimise meetod) teostatakse eraldiseisvale kangale ning see õmmeldakse hiljem mütsi kangale. Seda on enamasti vaja teha siis, kui müts on kootud väga hõredate silmustega.
Meeles tuleb pidada, et tikand ei ole sobiv metoodika, kui dekoreeritavate ühikute arv on väga väike (tikandil on ettevalmistuskulud) või soovitakse tikkida väga detailset pilti.

 
Transfeertrükk

Tegelikkuses on transfeertrükk üks siiditrüki alaliike. Transfeertrükk (ülekandetrükk) pakub võimalusi saada siiditrükki ka paksematele ja mitmekihilistele (näit. voodriga) toodetele. Graafika trükitakse siidiraame kasutades transfeerpaberile (ehk ülekandepaberile) ning pressitakse hiljem kõrgel temperatuuril tootele. Tulemus jääb professionaalne ning trükkida saab ka väga detailseid kujundusi. Nagu tavalise siiditrüki puhul, tuleb ka transfertrüki puhul meeles pidada, et see on sobilik lahendus, kui kogus on suurem (mitte alla 10 ühiku), kuna eksisteerivad konkreetsed trükiettevalmistuskulud.

 
Flokk

Flokk on põnev võimalus kliendile, kes otsib teistmoodi lahendusi. Flokk on sametine materjal, millega saab nokatsitele (ja ka muule tekstiilile) kanda tekste või graafikat. Floki kasutamine ei oma märkimisväärseid ettevalmistuskulusid, seetõttu võib seda meetodit kasutada juba pisiprojektide puhul (alates 5-st ühikust).