Mütsid

  • Saadaval nii suve- kui ka talvemütsid
  • Plaan teha merch'i? Meie juures saab!
  • Personaliseeritud müts on samaaegselt nii efektne kui ka praktiline.

Müüme ning dekoreerime nii nokatseid, cap’e kui ka erinevaid talvemütse.

Mütside valik on lai ning muutuv. Pakutavad mütsid on kvaliteetsed ning suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega.

Talvemütse kaunistataksa reeglina kas embleemi, tikandi või väikese sildi külgeõmblemisega. Nokatsite puhul on valikud veelgi laiemad: paljudele nokatsitele saab ka detailset trükki teostada (transfeertrükk).

Leia oma lemmik

Meie tootevalik on väga lai. Kui eelnevate hulgast teile sobivat ei leidunud, siis võtke meiega kindlasti ühendust: leiame sobivad tooted

Mütside
dekoreerimisest

 
Tikkimine

Talvemütside (ja cap’ide) puhul enimkasutatud dekoreerimise meetod, kus graafika või tekstiosa tikitakse kanga pinnale. Tulemus jääb reeglina väga soliidne ning esinduslik.

Teatud tegumoega mütside puhul tuleb tihti kasutada ka embleemi (ing. k. patch): tikand (vajadusel ka mõni muu dekoreerimise meetod) teostatakse eraldiseisvale kangale ning see õmmeldakse hiljem mütsi kangale. Seda on enamasti vaja teha siis, kui müts on kootud väga hõredate silmustega.
Meeles tuleb pidada, et tikand ei ole sobiv metoodika, kui dekoreeritavate ühikute arv on väga väike (tikandil on ettevalmistuskulud) või soovitakse tikkida väga detailset pilti.

 
Transfeertrükk

Tegelikkuses on transfeertrükk üks siiditrüki alaliike. Transfeertrükk (ülekandetrükk) pakub võimalusi saada siiditrükki ka paksematele ja mitmekihilistele (näit. voodriga) toodetele. Sisuliselt trükitakse kujutis siidiraame kasutades transferpaberile (ehk ülekandepaberile) ning pressitakse hiljem kõrge temperatuuri juures tootele. Tulemus jääb professionaalne ning trükkida saab ka väga detailseid kujundusi. Nagu tavalise siiditrüki puhul, tuleb ka transfertrüki puhul meeles pidada, et see on sobilik lahendus, kui kogus on suurem (mitte alla 10 ühiku), kuna eksisteerivad konkreetsed trükiettevalmistuskulud.

 
Flokk

Flokk on põnev võimalus kliendile, kes otsib teistmoodi lahendusi. Flokk on sametine materjal, millega saab nokatsitele (ja ka muule tekstiilile) kanda tekste või graafikat. Floki kasutamine ei oma märkimisväärseid ettevalmistuskulusid, seetõttu võib seda meetodit kasutada juba pisiprojektide puhul (alates 5-st ühikust).