KKK

Kui korduma kippuvatest küsimustest ei leia õiget vastust, siis kindlasti võtke meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.

Millistele kriteeriumitele vastab korrektne trükifail?

* Eelistame alati PDF vormingus ning CMYK värvimudelis olevat vektorgraafikat.
* Et tekstid jääksid väljatrükil samasuguseks nagu teie oma kuvaril neid näete, tuleb need kindlasti salvestada kujundusprogrammis staatilisteks objektideks (käsk: curves või outlines).
* Et rastergraafikas esitatavad elemendid jääksid väljatrükil kvaliteetsed, peavad need olema vähemalt 300dpi resolutsiooniga.
* Trükise igal küljele tuleb jätta 3mm lõikevaru.

Kuidas teha nii, et trükk tekstiilil püsiks võimalikult pikalt ilus?

* Soovitame pesta tekstiili kuni 40C vees.
* Enne pesutsüklit pöörake toode pahempidi.
* Väga palju oleneb kasutatavast puhastusvahendist: kasutades keskkonnasõbralikke ning ‘pehmemaid’ tooteid panustate ka trüki pikaealisusse.
* Ärge triikige tekstiiltootel olevat graafikat (kindlasti ei tohi seda teha termokilede puhul)!

Ma ei ela Tallinnas. Kas te transpordite kaupa ka teistesse piirkondadesse?

Jah, loomulikult (meie arvates ka ei pea elu olema nii Tallinna-keskne 🙂 ! Meil on väga hästi toimivad partnerlussuhted mitmete kuller- ja transpordiettevõtetega. Vajadusel transpordime kauba teisele poole maailma. Meie koduvabariigis käivad need asjad eriti kiiresti ja mugavalt.

Mul on kiire (eile oli vaja). Kas teie saate mind aidata?

Ka meil on oma tööjärjekord, kuid pingutame väga, et olla kõikide oma klientide jaoks operatiivne partner. Seega, kui meil on vähegi võimalik teid aidata, siis me seda ka teeme. Küsige julgesti!

Mulle öeldi, et nii ei saa. Miks?

Puutume oma töös kokku olukordadega, kus me peame kasutama termineid ‘ei ole tehniliselt teostatav’ või ‘see ei ole absoluutselt rentaabel’. Me ei kasuta neid termineid kergemeelselt ning anname alati kliendile soovitusi tema huvidest lähtuvalt.

Kahjuks tõesti ei saa teostada tumedale puuvillasele särgile sublimatsioontrükki. Ning tikandi puhul ei ole detailsete piltide tikkimine teostatav.

Seega, on mõned asjad, millest meie jõud üle ei käi. Samas teadke, et me kindlasti ei anna teile halbu nõuandeid.

Ma ei oska valida, millist trükitehnoloogiat minu projekti puhul valida! Appi?

Kuulame teid ära ning anname soovitusi, milline lähenemine just teie projektile kõige paremini sobib. Võtke julgesti ühendust!

Päringuvorm

Külasta meie trükikoda

We Print trükikoja sissepääs
We Print trükikoja näidistooted
We Print trükikoja näidis visiitkaart
Asukoht kaardil

Ava sõidujuhised