Helkurvestid

  • Kõrgnähtavad tööriided keerulistesse oludesse
  • Mõistlikud hinnad ja kiire tarne
  • Teie ettevõtte logo pealetrükk
  • Teeme tavalisest tootest kõrgnähtava!

Töötlevas tööstuses ning ehitussektoris on kõrgnähtavate riiete kandmine iseenesestmõistetav. Pakume erineva tegumoega helkurveste ning kõrgnähtavaid tööriideid.

Lisaks pakutavatele kõrgnähtavatele helkurvestidele saame soovi korral teha iga toote kõrgnähtavaks: saame riideesemetele teostada valgust peegeldavat pealetrükki.

Helkurvestide trükkimisest

 
Siiditrükk

Kui teil on suurem kogus veste, millele soovite ettevõtte nime peale türkkida, tasuks kindlasti kaaluda siiditrükki. Antud meetod on pikaaegne ja vastupidav. Siiditrükil on ettevalmistuskulud, kuid suurema koguse trükkimise puhul ei suuda ükski teine meetod ühiku hinnaga võistelda. Tuleb meeles pidada, et siiditrüki puhul valmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam.

 
Kuumpresstrükk

Kui trükitavaid veste (või teisi kõrgnähtavaid tooteid) ei ole väga palju, siis tasub kaaluda kuumpresstrükki. Antud tehnoloogia puhul pressitakse erinevad numbrid ja logod kõrgel kuumusel toote pinnale.
NB! Spetsiaalse helkurmaterjali abil on võimalik muuta pea iga riideese pimedas valgust tagasipeegeldavaks (ka see, mis enne kõrgnähtav ei olnud).