Poekotid

  • Poekoti elu on pikk
  • Think Green!

Puuvillased poekotid on tulnud, et kaotada kilekoti roll kandekotina.

Müüme ning trükime puuvillaseid kotte igapäevaselt. Reeglina on puuvillaste kottide tellitav kogus selline, et dekoreerimine on kõige mõistlikum just läbi siidiraami trükkides.


Teie ettevõtte logo eksponeeritakse seal, kus tehakse reaalseid ostuotsuseid. Poekott leiab kasutust poes või kaubanduskeskuses. See tähendab, et teie ettevõtte logo eksponeeritakse kohtades, kus teised inimesed parajasti ostuotsuseid langetavad. Ettevõtte sümboolika tulemuslikuks eksponeerimiseks on paremat kohta raske välja mõelda.

Poekott elab kaua! Ühte puuvillast kotti kasutatakse keskmiselt 500 korda (kilekoti kasulik eluiga piirdub liiga tihti kahjuks ühe korraga)

Think green! Maailmas on liiga palju ühekordset. Meile meeldib kontseptsioon reduce, reuse, recycle (eesti keeles ’vähenda, taaskasuta ning käitle ümber’). Kasutades tooteid korduvalt panustad väiksemasse ’jalajälge’ ning oled parem inimene.

Leia oma lemmik

Meie tootevalik on väga lai. Kui eelnevate hulgast teile sobivat ei leidunud, siis võtke meiega kindlasti ühendust: leiame sobivad tooted

Puuvillaste poekottide
dekoreerimisest

 
Siiditrükk

Soovides trükkida suurele arvule poekottidele ühesugust kujundust, tasuks kindlasti kaaluda siiditrükki. Antud meetod on pikaaegne ja vastupidav. Siiditrükil on trükiettevalmistuskulud, kuid suurema koguse tootmise puhul ei suuda ükski teine meetod ühiku hinnaga võistelda. Tuleb meeles pidada, et siiditrüki puhul ettevalmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam.

 
DTG-print

DTG on kaasaegne prindimeetod, kus kujunduse kannab tootele digitaalne printer. Kott pannakse prindilauale ning edasisega saab hakkama masin.

DTG heledal kangal on käe all tajumatu. Särk jääb peale trükkimist ka trükipinna all pehme ning hingav (ei teki kuumpresstrükile omast kile-efekti). Tumedate kangaste puhul töödeldakse tooteid eelnevalt eeltöötlusvedelikuga, mis tagab, et trükk jääb ka tumedatel kangastel kirgas. Eeltöödeldud toodete puhul on trükk käega küll tunda, kuid see on kordades pehmem ja õhem kui termokilede puhul.

 
Kuumpresstrükk

Termokilede kasutamine (kuumpresstrükk) on tihti mõistlik ja rentaabel meetod, kui soovitakse trükkida väiksemaid koguseid ning trükitav graafika on mitmevärviline. Poekottide puhul võiks sellele mõelda siis, kui erinevatele kottidele soovitakse erinevat sõnumit. Kuumpresstrükil ei ole suuri ettevalmistuskulusid.