Spordiriided

  • Valik spordisärke, pusasid ning pükse
  • Suurepärane hinna-kvaliteedi suhe
  • Meie pakutavad tooted on dekoreeritavad

Meie valikust leiab väga erinevaid spordisärke, dressipluuse ja -pükse, väljas sportimiseks mõeldud jakke, retuuse ja palju muud.

Oleme varustanud spordiriietega nii väiksemaid võistkondi kui ka suuri rahvaspordiüritusi (1000+ ühikut). Meie kogemus spordisärkide tarnimisel ja dekoreerimisel on aastatepikkune ning saame selliste ülesannetega hästi hakkama.

Allpool on näha mõned populaarsemad spordiriided, mis on suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega.

Konkreetse toote otsingul võtke julgesti ühendust meie projektijuhtide või müügiinimestega.

Spordiriietele
trükkimisest

 
Siiditrükk

Kui ühesuguse graafikaga spordisärke on palju, tasuks kindlasti kaaluda siiditrükki. Antud meetod on pikaajaline ja vastupidav. Siiditrükil on trükiettevalmistuskulud, kuid suurema koguse tootmise puhul ei suuda ükski teine meetod ühiku hinnaga võistelda. Tuleb meeles pidada, et siiditrüki puhul ettevalmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam. Siiditrüki puhul on võimalik trükkida ka pimedas helendavat (helkur) ja järelhelendavat (fosfor) graafikat. Võimalused on laiad!

 
Kuumpresstrükk

Termokilede kasutamine (kuumpresstrükk) on mõistlik ja rentaabel meetod, kui soovitakse trükkida väiksemaid koguseid ning trükitav graafika on mitmevärviline.
Kuumpresstrükk on väga levinud just võistlusvormide dekoreerimisel: erinevad numbrid ja logod prinditakse/lõigatakse ning seejärel pressitakse kõrgel kuumusel toote pinnale.

 
Sublimatsioon

Sublimeerida saab valgeid (heledaid) kunstkiust (polüestrist) spordiriideid.
Tegu on meetodiga, kus värvipigment kantakse kangale nii, et trükk ei ole käega tajutav: pigment kinnitub kangakiu sisse, mitte peale. Sublimeeritud särkide puhul ei saa trükk särgilt maha tulla ehk see on pesule ääretult vastupidav.