Kuumpresstrükk

  • Liider võistlusvormidele trükkimisel
  • Väga väikesed ettevalmistuskulud
  • Palju erimaterjale

Kuumpresstrükk on meetod, kus graafika saadakse tekstiilile kõrge rõhu ning kuumuse abil. Nii teostatakse värviliste termokilede ning prinditud kuumpresskilede paigaldus kangale.

TERMOKILEDEST LÕIKUS
Termokile on väga mõistlik lahendus spordirõivaste puhul. Numbrid ja logod lõigatakse kilelõikuriga termokilest välja ning pressitakse särkide ja pükste pinnale. Kiled hoiavad väga hästi oma värvi ning ei luitu.

PRINDITAV KUUMPRESSKILE
Prinditud kuumpresskile puhul teostakse printeriga pealetrükk valgele kilele ning see omakorda pressitakse tekstiiltoote pinnale. Dekoreeringut on võimalik teha fotokvaliteediga. Prinditud kuumpresskile puhul tuleb arvestada, et peale 15-20 pesu võivad värvid hakata tuhmuma (kõik oleneb otseselt sellest, milliste puhastusvahendite ning pesuprogrammidega riideeset pestakse).

FLOKK
Eriti sametise tulemuse saavutamiseks lõigatakse graafika spetsiaalsest materjalist välja ning pressitakse tekstiiltoote pinnale. Tuleb meeles pidada, et see ei ole sobiv meetod kõige detailsemate graafikate trükkimiseks.

KUMJAS ERIMATERJAL
Viimasel ajal on suurt populaarsust kogunud selge tekstuuriga kumjas materjal. See on materjal, mida kasutatakse edukalt nii pusade kui ka nokatsite (cap'ide) dekoreerimiseks. Ei ole sobilik materjal, kui graafika on väga detailne.

Soovitame trükitud rõivaesemeid pesta kuni 40C vees pahempidi pööratult.