T-särgid

  • Sobib (peaaegu) kõikjale selga panna
  • Ettevõtte sümboolikaga T-särki soovitakse kanda
  • T-särk on hea kingitus

Meie tunneme T-särke! Oleme spetsialiseerunud T-särkide müügile ning dekoreerimisele. Meeskonna aastatepikkune kogemus tagab selle, et leiame just teile sobivad lahendused nii sobivate toorikute kui ka parima trükitehnoloogia valikul.

Meie tootevalikus on väga paljude erinevate kaubamärkide mudelid.

Toodete dekoreerimisel pakume kiirelt ja kvaliteetselt kõiki tuntumaid trükitehnoloogiaid. Julgustame kliente küsima soovitusi ning ettepanekuid, kuna me tunneme oma tööd!

Tutvuge meie tootevalikuga ning küsige tööle pakkumust!

T-särkide
dekoreerimisest

 
Siiditrükk

Soovides trükkida paljudele T-särkidele ühesugust kujundust, tasuks kindlasti kaaluda siiditrükki. Antud meetod on pikaaegne ja vastupidav. Siiditrükil on trükiettevalmistuskulud, kuid suurema koguse tootmise puhul ei suuda ükski teine meetod ühiku hinnaga võistelda. Tuleb meeles pidada, et siiditrüki puhul ettevalmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam. Siiditrüki puhul on võimalik trükkida ka pimedas helendavat (helkur) kui ka järelhelendavat (fosfor) graafikat. Võimalused on laiad!

 
DTG-print

DTG on kaasaegne prindimeetod, kus kujunduse kannab tootele digitaalne printer. T-särk pannakse prindilauale ning edasisega saab hakkama masin.

DTG heledal kangal on käe all tajumatu. Särk jääb peale trükkimist ka trükipinna all pehme ning hingav (ei teki kuumpresstrükile omast kile-efekti). Tumedate kangaste puhul töödeldakse tooteid eelnevalt eeltöötlusvedelikuga, mis tagab, et trükk jääb ka tumedatel kangastel kirgas. Eeltöödeldud toodete puhul on trükk käega küll tunda, kuid see on kordades pehmem ja õhem kui termokilede puhul.

 
Kuumpresstrükk

Termokilede kasutamine (kuumpresstrükk) on tihti mõistlik ja rentaabel meetod, kui soovitakse trükkida väiksemaid koguseid ning trükitav graafika on mitmevärviline.
Väga levinud on kuumpresstrükk just spordirõivaste dekoreerimisel: erinevad numbrid ja logod pressitakse kõrgel kuumusel toote pinnale.

 
Sublimatsioon

Sublimeerimine on meetod, kus värvipigment kantakse kangale nii, et trükk ei ole käega tajutav: pigment kinnitub kangakiu sisse, mitte peale. Sublimeeritud särkide puhul ei saa trükk särgilt maha tulla ehk on pesule ääretult vastupidav.
NB! Sublimeerida saab ainult kunstkiust (polüestrist) valgeid (heledaid) T-särke.

 
Flokk

Tegu on trükimeetodiga, kus trükitav lõpptulemus jääb eriti sametine. Floki kasutamine ei oma märkimisväärseid ettevalmistuskulusid, seetõttu võib seda meetodit kasutada juba ka pisiprojektide puhul (alates 5-st ühikust).
Flokk ei ole sobiv lahendus, kui teie soovitav graafika on väga detailne.