Laste pusad

Laste jaoks on pusa eriti tänuväärne toode, kuna see laseb väikesel inimesel olla aktiivne ning samas tagab, et külm ligi ei pääse. Mõni mõnus pusa võiks lapse garderoobis (ja alati temaga kaasas) olla.

Meie valikus on ainult sellised pusad, millesse soovime ka enda pisikesi riietada. Kõik pakutavad pusad on jätkusuutlikest materjalidest ning nende naha vastu uskumatult õrnad. Tule külla ja proovi selga!

Leia oma lemmik

Meie tootevalik on väga lai. Kui eelnevate hulgast teile sobivat ei leidunud, siis võtke meiega kindlasti ühendust: leiame sobivad tooted

Pusade
dekoreerimisest

 
Siiditrükk

Kui soovite paljudele pusadele ühesugust kujundust, siis tasub kindlasti kaaluda siiditrükki. Antud meetod on pikaaegne ja vastupidav. Siiditrükil on trükiettevalmistuskulud, kuid suurema koguse tootmise puhul ei suuda ükski teine meetod ühiku hinnaga võistelda.

Tuleb meeles pidada, et siiditrüki puhul ettevalmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam. Seetõttu on väga väikeste koguste trükkimine selle meetodi puhul kallis.

 
DTG-print

DTG on kaasaegne prindimeetod, kus kujunduse kannab tootele digitaalne printer. Pusa pannakse prindilauale ning edasisega saab hakkama masin.

DTG heledal kangal on käe all tajumatu. Särk jääb peale trükkimist ka trükipinna all pehme ning hingav (ei teki kuumpresstrükile omast kile-efekti). Tumedate kangaste puhul töödeldakse tooteid eelnevalt eeltöötlusvedelikuga, mis tagab, et trükk jääb ka tumedatel kangastel kirgas. Eeltöödeldud toodete puhul on trükk käega küll tunda, kuid see on kordades pehmem ja õhem kui termokilede puhul.

 
Tikand

Masintikand on pusade puhul väga levinud dekoreerimise meetod, kus graafika või tekstiosa tikitakse kanga pinnale. Tulemus jääb reeglina väga soliidne ning esinduslik.

Meeles tuleb pidada, et tikand ei ole sobiv metoodika, kui dekoreeritavate ühikute arv on väga väike (tikandil on ettevalmistuskulud). Samuti ei saavuta masintikandi abil väga detailset tulemust.

 
Kuumpresstrükk

Kui tellitavate pusade arv on väiksem või tuleb pusadele erinev pealetrükk, tasuks mõelda termokilede kasutamisele. Kasutame vaid väga kvaliteetsete tootjate materjale ning paigaldame need pusadele järgides rangelt tootjapoolseid nõudeid.