Meist

We Print OÜ on 2012. aastal loodud trükikoda,
mille kõige üldisem missioon on meie klientide elu lihtsustamine.

Ettevõtte põhifookus on tekstiiltoodete müügil ning kvaliteetsel pealetrükil. Meie inimesed omavad valdkonnas pikaajalist kogemust ja kasutuses on kaasaegne ning kvaliteetne masinapark.

We Print OÜ on 100% Eesti erakapitalil loodud ja tegutsev ettevõte.

Põhimõtted, mida soovime oma töös järgida:

  • Teha nii, et tellitud tooted ja teenused oleksid sellise kvaliteediga,
    et kliendi rollis oleksime tulemuse üle rõõmsad.
  • Suhtuda igasse klienti sõbralikult.
  • Olla klientide vastu ausad: me teame, mida me suudame teostada ning mida mitte.
  • Anda kõik soovitused heas usus.
  • Vastata operatiivselt: me väärtustame teie (ja ka enda) aega. Me ei soovi teid ripakile jätta.
  • Mitte anda lubadusi, mida me täita ei suuda.
  • Olla avatud uutele ideedele.
  • Pingutada rohkem kui teised.

Alljärgnev on meenutus, kuidas We Print'i trükikoda alguse sai.

Kui hakata meie sünnilugu võrdlema teiste trükiettevõtetega, siis tõenäoliselt joonistub see muster välja hoopis erinev.

Tavapärased on lood, kus üks ettevõte on kasvanud välja mõnest teisest või on ettevõte (ja sellega koos valdkonnale omased teadmised ja pädevus) liikunud põlvest-põlve. Meiega olid asjad teistmoodi. Väga teistmoodi.

Meie trükikoja loomise hetkel oli ettevõtte tuumikul trükivaldkonnaga sisuliselt 0 kokkupuudet, 0 valdkonnaspetsiifilist haridust, 0 pädevust ning 0 oskuseid. Me ei teadnud siiditrükist (just selle trükitehnoloogia kaudu meie ettevõte alguse sai) mitte midagi.

Me siiani ei oska täpselt öelda, millest see päris algne impulss tekkis, aga mingil hetkel sai tundide viisi vaadatud videoid, kuidas trükikarusselliga särke trükitakse ning see tundus haiglaselt äge ja paeluv. Kohe nii paeluv, et 2012. aasta varakevadel osteti lennupiletid Londonisse ning mindi Inglismaale trükitehnikat välja valima. Tõele au andes puudus igasugune arusaam, milline see hea trükitehnika olema peab, kuna kogemust ega võrdlusmomenti ju ei olnud. Kogu meie teadmiste- ja 'kogemustepagas' piirdus vaadatud videotest pärineva informatsiooniga.

Aga entusiasm on vägev asi! 14. mail 2012. aastal olime jõudnud punkti, kus algeline 6-värvi manuaalne trükikarussell ning pisike konveierkuivati jõudsid Rävala 8 ärimaja keldrikorruse 50-ruutmeetrisele rendipinnale. Polnud vahendeid, oskuseid ega teadmisi, aga tõeline tahtmine suudab korvata nii mõndagi.

Tänaseks (2021. aasta algus) oleme suutnud luua ettevõtte, kus tegutsevad kompetentsed töötajad kaasaegses töökeskkonnas, toimivad tarneaehelad ning kasutusel on vaid hea ja väga hea trükitehnoloogia. Möödunud tegevusaastate jooksul oleme teostanud suurusjärgus 10 000 suuremat ja väiksemat projekti.

Usume ja loodame, et meie orgaaniline kasvamine on õpetanud meid mõistma trükitööstuse kui organismi tõelist olemust. Meie suurim eesmärk saab vaid olla kliendi vajaduste mõistmine ning nendele kõige sobivama lahenduse leidmine.

Meie filosoofia baseerub sellel, et mõlemad tehingu pooled peavad olema võitjad. Me tõesti pingutame, et leida teie vajadusele kõige sobivaim lahendus. Pange meid proovile!

Heade soovidega
Kaupo Kuusmaa
We Print OÜ partner